
REALIZACIJA AKTIVNOSTI "Sedmica sudske nagodbe"Vijest je napisana na jeziku: Srp REALIZACIJA AKTIVNOSTI SEDMICE SUDSKE NAGODBE
Cilj organizovanja „Sedmice sudske nagodbe“ jeste rješavanje što je moguće većeg broja predmeta mirnim putem, u skraćenom postupku, koji je ekonomičniji i brži za stranke. Na ovaj način se želi izvršiti pozitivan uticaj na efikasnost sudskih postupaka, te promjenu pristupa suda i stranaka rješavanju sporova, gdje se kao prioritet postavlja brzo i efikasno rješavanje, s akcentom na zadovljstvo stranaka, na ishod spora i uslugu suda.
13.10.2025.
ODREĐEN PRITVORVijest je napisana na jeziku: Срп Okružni sud u Istočnom Sarajevu, sudija za prethodni postupak, u krivičnom predmetu protiv osumnjičenih...22.09.2025.
ODREĐEN PRITVORVijest je napisana na jeziku: Srp ODREĐEN PRITVOR
Okružni sud u Istočnom Sarajevu, sudija za prethodni postupak, dana 14.06.2025. godine, odredio je mjeru pritvora17.06.2025.
ODREĐEN PRITVORVijest je napisana na jeziku: Srp Okružni sud u Istočnom Sarajevu, sudija za prethodni postupak, dana 12.04.2025. godine, odredio je mjeru pritvora 14.04.2025.
PRODUŽEN PRITVORVijest je napisana na jeziku: Srp Okružni sud u Istočnom Sarajevu je dana 16.01.2025. godine, prema osumnjičenom D.I. z14.04.2025.
ODREĐEN PRITVORVijest je napisana na jeziku: Srp Okružni sud u Istočnom Sarajevu, sudija za prethodni postupak, dana 17.03.2025. godine, odredio je mjeru pritvora18.03.2025.